UPIS UČENIKA
u školsku 2020/2021. godinu

Na sledeća dva linka možete dobiti sve potrebne informacije vezane za upis u:

Prijemni

OMŠ Primljeni kandidati koji su polagali prijemni 3-4. i 10. juna 2020

Primljeni kandidati koji su polagali prijemni 03. i 04. juna

01 Милорадовић Теодора виолина
02 Јаћовић Дарва виолина
03 Sara Munjic виолина
04 Viktorija Šutanovac виолина
05 Кочишевић Јован гитара
06 Ранчић Сташа гитара
07 Јовановић Анка гитара
08 Дуња Илић гитара
09 Евгенија Кузмановић гитара
10 Милорадовић Никола гитара
11 Filip Tadić гитара
12 Милановић Лена гитара
13 Dušan Dakić гитара
14 Surena Safari гитара
15 Јована Ђурђевић гитара
16 Marko Oroz гитара
17 Милица Максимоски гитара
18 Anja Misic гитара
19 Aleksa Milosavljević гитара
20 Матеја Сепи гитара
21 Suzana Šerifović играоница 1
22 Danica Svilar играоница 1
23 Pantic Petar играоница 1
24 Нађа Марјановић играоница 1
25 Nađa Đorđević играоница 2
26 Petra Svilar играоница 2
27 Kosta Komatovic играоница 2
28 Панајотовић Сташа клавир
29 Ђурић Тијана клавир
30 Стаменковић Марта клавир
31 Petra Tomic клавир
32 Luka Jovanovic клавир
33 Нора Ивановић клавир
34 МАРЈАНОВИЋ НЕВЕНА клавир
35 Дрндаревић Урош клавир
36 Демир Дора клавир
37 Jovan Stanković клавир
38 Аллен Катарина клавир
39 Дарија Томашевић клавир
40 ЈОКСИМОВИЋ ПЕТАР клавир
41 Милићевић Ивона клавир
42 Небојша Зоговић клавир
43 Лука Дугоњић клавир
44 Daria Horošavin клавир
45 Никола Којић клавир
46 Sara Panić клавир
47 Милица Анастасов клавир
48 Sara Savić клавир
49 Anja Ovaskainen соло певање
50 Mia Tomić соло певање
51 Dora Vrankovic соло певање
52 Danica Čavić флаута
53 Јовановић Нева флаута
54 Челик Јован хармоника
55 Стаменовић Андрија хармоника
56 Nikola Stoimenov хармоника

Primljeni kandidati koji su polagali prijemni 10. juna

KLAVIR
VERA NIКČEVIĆ
HELENA ORLIĆ
NIКOLETA PETROVIĆ
SOFIJA TOMAŠEVIĆ
PETRA TOMAŠEVIĆ
DUNJA ĐORĐEVIĆ
ALEКSANDRA BOŠКOV
ELENA LAZIĆ
VIOLINA
VOJISLAV SAVIĆ
DRAGANA JANКOVIĆ
VIOLONČELO
SOFIJA ALEКSIĆ
GITARA
ANA PETROVIĆ
HARMONIКA
MARКO STOJŠIĆ
IGRAONICA 1
PETRA VANČEVSКI
MIHAEL DAMJANOVIĆ
LEON DRAŠКOVIĆ
КATJA POPOVIĆ
ANAJA SALAS
КRISTINA КOLJAJIĆ
NIКO BJELICA
IGRAONICA 2
JOVANA RISTIĆ
DUNJA STOJANČIĆ
MILA PAVLOVIĆ
BOJANA КLJAJIĆ
LENКA MITROVIĆ
STEFAN BOGDANOVIĆ
STRAHINJA VELJIĆ
STAŠA LALOVIĆ
VIŠNJA DIMITRIJEVIĆ

OMŠ Primljeni kandidati koji su polagali prijemni 19. juna

КЛАВИР

  • ГРАСИ НИКОЛА
  • РОБОВИЋ ТЕОДОРА
  • СТОЈАНОВИЋ ИВА
  • ШАРАЦ САВА
  • НОВАКОВИЋ МИХАЈЛО

ФЛАУТА

  • МУТИНА МАРИЈА

ВИОЛИНА

  • ПУЗИЋ СОФИЈА
  • ПРЕБИРАЧЕВИЋ ИВА
  • ДИМИТРИЈЕВИЋ ПЕТРА

ГИТАРА

  • БОГДАНОВИЋ СОФИЈА

ХАРМОНИКА

  • ЈОКОВИЋ МИЛА
  • СЕКУЛИЋ НИКОЛА

ИГРАОНИЦА 2

  • ЂУРИЧКО ЖАНА
  • МИЛИНКОВИЋ НАТАША
  • ТОШИЋ ДУЊА
  • ЈОВАНОВИЋ ИЛИЈА
  • СИМИЋ МАРКО
  • ХОРВАТ НИКОЛА

SMŠ Upis učenika u školsku 2020/21

UPIS

Rok za upis: 30. jun

Radi upisa učenika u školsku 2020 /21.godinu potrebno je:

  • popuniti onlajn prijavu - ovde
  • priložiti potvrdu o uplati donacije za ĐAČKI FOND

MODEL UPLATNICE

uplatilac: IME I PREZIME UČENIKA
svrha uplate: SMŠ - I rata - ĐAČKI FOND školska 2020/2021.godina
primalac: Muzička škola "Dr Vojislav Vučković" Kondina 6 Beograd
iznos: 3000 dinara ( eventualno 6000 dinara u celini)
račun primaoca: 840-1589666-38
poziv na broj: 06-2020/21 (kod prve rate), 11-2020/21 (kod druge rate)

Kopiju uplatice poslati na Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli. 

Napomena:
ĐAČKI FOND formiran je na predlog Saveta roditelja i Školskog odbora Muzičke škole "Dr Vojislav Vučković" Beograd. Sredstva ĐAČKOG FONDA koriste se za održavanje i kupovinu muzičkih instrumenata, unapređenje nastavnog procesa i uslova za rad, plaćanje kotizacija za učešće učenika na Republičkom takmičenju, organizaciju manifestacija na kojima učestvuju učenici škole, putovanja učenika itd.
Potrošnju ovih sredstava prema Pravilniku kontroliše Savet roditelja.

Donatorske uplate roditelja vrše se u dve rate:
I rata 3000 dinara - u junu pri upisu (eventualno uplatom u celini)
II rata 3000 dinara - u novembru

Ostale informacije

ПРИЈЕМНИ ОМШ - ПИСМЕНИ петак 14. и 17. јун

ПИСМЕНИ петак 14. јун ЗБОРНИЦА
16:30
1 Бибић Уна клавир, виолина, виолончело 
2 Влајић Јулијана клавир, гитара
3 Граси Никола клавир
4 Грба Емил клавир
5 Драгин Катарина клавир
6 Зорић Ива виолина, флаута
7 Јовановић Анка гитара, клавир, виолина
8 Јовановић Страхиња хармоника
9 Кнежевић Јана клавир
10 Марковић Лана виолина, гитара, клавир

18:00
11 Марковић Ленка гитара, клавир, виолончело 
12 Николић Владан кларинет, гитара, хармоника
13 Проле Софија флаута
14 Ранчић Сташа гитара, виолина, флаута
15 Ратковић Борис клавир, гитара, флаута
16 Ровчанин Емилија виолина
17 Савић Ана клавир
18 Станковић Лена клавиравир, гитара, виолина
19 Станковић Нада гитара, клавир, виолина
20 Томић Јован клавир, гитара, виолина
21 Цветковић Денис кларинет, флаута, обоа

ПИСМЕНИ понедељак 17. јун ЗБОРНИЦА
16:30
1 Милојевић Ника клавир 
2 Прелевић Коста клавир, гитара, флаута
3 Булатовић Бобан виолина
4 Павловић Маша виолина
5 Аврамовић Милош хармоника
6 Вејиновић Урош хармоника
7 Ђокић Вук хармоника
8 Јовановић Душан хармоника
10 Орелић Михаило хармоника
11 Радман Радмановац хармоника
12 Станковић Алекса хармоника

18:00
15 Ђогановић Нађа гитара, клавир, флаута 
16 Лукић Софија гитара, флаута
17 Лучић Данило хармоника, виолончело, гитара
18 Маричић Софија клавир, виолончело, флаура
19 Марјановић Елена кларинет
20 Марков Виктор хармоника
21 Првановић Милица клавир, гитара
22 Радонић Денис клавиравир, виолина, флаута
23 Узелац Симона гитара
24 Цветковић Скоко Ана клавиравир, гитара

ПРИЈЕМНИ ОМШ - УСМЕНИ ДЕО субота 15.06.

СОБА 19

11.00
1 Проле Софија флаута 
2 Милојевић Ника клавир
3 Прелевић Коста клавир, гитара, флаута
4 Булатовић Бобан виолина
5 Павловић Маша виолина

11.30
6 Аврамовић Милош хармоника 
7 Вејиновић Урош хармоника
8 Ђокић Вук хармоника
9 Јовановић Душан хармоника
10 Марков Виктор хармоника

12.00
11 Орелић Михаило хармоника 
12 Радман Радмановац хармоника
13 Станковић Алекса хармоника
14 Пауновић Симона играоница
15 Томић Софија играоница

OMŠ Pismeni deo 14.06.2019 i 17.06.2019

16:30h

1 Бибић Уна

2 Влајић Јулијана

3 Граси Никола

4 Грба Емил

5 Драгин Катарина

6 Зорић Ива

7 Јовановић Анка

8 Јовановић Страхиња

9 Кнежевић Јана

10 Марковић Лана

 

18:00h

11 Марковић Ленка

12 Николић Владан

13 Ранчић Сташа

14 Ратковић Борис

15 Ровчанин Емилија

16 Савић Ана

17 Станковић Лена

18 Станковић Нада

19 Томић Јован

20 Цветковић Денис


17.ЈУН 2019. 

18:00h

1 Поповић Лана

2 Луковић Дуња

3 Јовић Азра

4 Јаковљевић

5 Јаћимовић Дарва

6 Мутавџић Светозар

7 Ровчанин Емилија

8 Пребирачевић Ива

9 Живановић Арсеније

10 Станковић Хана

11 Милекић Ивана

12 Кочовић Јелена

Muzička škola Dr Vojislav Vučković
Kondina 6, 11000 Beograd
Tel/fax: 011 3241-169