Prijemni

OMŠ Primljeni kandidati koji su polagali prijemni 3-4. i 10. juna 2020

Primljeni kandidati koji su polagali prijemni 03. i 04. juna

01Милорадовић Теодоравиолина
02Јаћовић Дарвавиолина
03Sara Munjicвиолина
04Viktorija Šutanovacвиолина
05Кочишевић Јовангитара
06Ранчић Сташагитара
07Јовановић Анкагитара
08Дуња Илићгитара
09Евгенија Кузмановићгитара
10Милорадовић Николагитара
11Filip Tadićгитара
12Милановић Ленагитара
13Dušan Dakićгитара
14Surena Safariгитара
15Јована Ђурђевићгитара
16Marko Orozгитара
17Милица Максимоскигитара
18Anja Misicгитара
19Aleksa Milosavljevićгитара
20Матеја Сепигитара
21Suzana Šerifovićиграоница 1
22Danica Svilarиграоница 1
23Pantic Petarиграоница 1
24Нађа Марјановићиграоница 1
25Nađa Đorđevićиграоница 2
26Petra Svilarиграоница 2
27Kosta Komatovicиграоница 2
28Панајотовић Сташаклавир
29Ђурић Тијанаклавир
30Стаменковић Мартаклавир
31Petra Tomicклавир
32Luka Jovanovicклавир
33Нора Ивановићклавир
34МАРЈАНОВИЋ НЕВЕНАклавир
35Дрндаревић Урошклавир
36Демир Дораклавир
37Jovan Stankovićклавир
38Аллен Катаринаклавир
39Дарија Томашевићклавир
40ЈОКСИМОВИЋ ПЕТАРклавир
41Милићевић Ивонаклавир
42Небојша Зоговићклавир
43Лука Дугоњићклавир
44Daria Horošavinклавир
45Никола Којићклавир
46Sara Panićклавир
47Милица Анастасовклавир
48Sara Savićклавир
49Anja Ovaskainen солопевање
50Mia Tomić солопевање
51Dora Vrankovic солопевање
52Danica Čavićфлаута
53Јовановић Невафлаута
54Челик Јованхармоника
55Стаменовић Андријахармоника
56Nikola Stoimenovхармоника

Primljeni kandidati koji su polagali prijemni 10. juna

KLAVIR
VERA NIКČEVIĆ
HELENA ORLIĆ
NIКOLETA PETROVIĆ
SOFIJA TOMAŠEVIĆ
PETRA TOMAŠEVIĆ
DUNJA ĐORĐEVIĆ
ALEКSANDRA BOŠКOV
ELENA LAZIĆ
VIOLINA
VOJISLAV SAVIĆ
DRAGANA JANКOVIĆ
VIOLONČELO
SOFIJA ALEКSIĆ
GITARA
ANA PETROVIĆ
HARMONIКA
MARКO STOJŠIĆ
IGRAONICA 1
PETRA VANČEVSКI
MIHAEL DAMJANOVIĆ
LEON DRAŠКOVIĆ
КATJA POPOVIĆ
ANAJA SALAS
КRISTINA КOLJAJIĆ
NIКO BJELICA
IGRAONICA 2
JOVANA RISTIĆ
DUNJA STOJANČIĆ
MILA PAVLOVIĆ
BOJANA КLJAJIĆ
LENКA MITROVIĆ
STEFAN BOGDANOVIĆ
STRAHINJA VELJIĆ
STAŠA LALOVIĆ
VIŠNJA DIMITRIJEVIĆ

OMŠ Primljeni kandidati koji su polagali prijemni 19. juna

КЛАВИР

  • ГРАСИ НИКОЛА
  • РОБОВИЋ ТЕОДОРА
  • СТОЈАНОВИЋ ИВА
  • ШАРАЦ САВА
  • НОВАКОВИЋ МИХАЈЛО

ФЛАУТА

  • МУТИНА МАРИЈА

ВИОЛИНА

  • ПУЗИЋ СОФИЈА
  • ПРЕБИРАЧЕВИЋ ИВА
  • ДИМИТРИЈЕВИЋ ПЕТРА

ГИТАРА

  • БОГДАНОВИЋ СОФИЈА

ХАРМОНИКА

  • ЈОКОВИЋ МИЛА
  • СЕКУЛИЋ НИКОЛА

ИГРАОНИЦА 2

  • ЂУРИЧКО ЖАНА
  • МИЛИНКОВИЋ НАТАША
  • ТОШИЋ ДУЊА
  • ЈОВАНОВИЋ ИЛИЈА
  • СИМИЋ МАРКО
  • ХОРВАТ НИКОЛА

SMŠ Upis učenika u školsku 2020/21

UPIS

Rok za upis: 30. jun

Radi upisa učenika u školsku 2020 /21.godinu potrebno je:

  • popuniti onlajn prijavu - ovde
  • priložiti potvrdu o uplati donacije za ĐAČKI FOND

MODEL UPLATNICE

uplatilac: IME I PREZIME UČENIKA
svrha uplate: SMŠ - I rata - ĐAČKI FOND školska 2020/2021.godina
primalac: Muzička škola "Dr Vojislav Vučković" Kondina 6 Beograd
iznos: 3000 dinara ( eventualno 6000 dinara u celini)
račun primaoca: 840-1589666-38
poziv na broj: 06-2020/21 (kod prve rate), 11-2020/21 (kod druge rate)

Kopiju uplatice poslati na Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli. 

Napomena:
ĐAČKI FOND formiran je na predlog Saveta roditelja i Školskog odbora Muzičke škole "Dr Vojislav Vučković" Beograd. Sredstva ĐAČKOG FONDA koriste se za održavanje i kupovinu muzičkih instrumenata, unapređenje nastavnog procesa i uslova za rad, plaćanje kotizacija za učešće učenika na Republičkom takmičenju, organizaciju manifestacija na kojima učestvuju učenici škole, putovanja učenika itd.
Potrošnju ovih sredstava prema Pravilniku kontroliše Savet roditelja.

Donatorske uplate roditelja vrše se u dve rate:
I rata 3000 dinara - u junu pri upisu (eventualno uplatom u celini)
II rata 3000 dinara - u novembru

Ostale informacije

ПРИЈЕМНИ ОМШ - ПИСМЕНИ петак 14. и 17. јун

ПИСМЕНИ петак 14. јун ЗБОРНИЦА
16:30
1 Бибић Уна клавир, виолина, виолончело 
2 Влајић Јулијана клавир, гитара
3 Граси Никола клавир
4 Грба Емил клавир
5 Драгин Катарина клавир
6 Зорић Ива виолина, флаута
7 Јовановић Анка гитара, клавир, виолина
8 Јовановић Страхиња хармоника
9 Кнежевић Јана клавир
10 Марковић Лана виолина, гитара, клавир

18:00
11 Марковић Ленка гитара, клавир, виолончело 
12 Николић Владан кларинет, гитара, хармоника
13 Проле Софија флаута
14 Ранчић Сташа гитара, виолина, флаута
15 Ратковић Борис клавир, гитара, флаута
16 Ровчанин Емилија виолина
17 Савић Ана клавир
18 Станковић Лена клавиравир, гитара, виолина
19 Станковић Нада гитара, клавир, виолина
20 Томић Јован клавир, гитара, виолина
21 Цветковић Денис кларинет, флаута, обоа

ПИСМЕНИ понедељак 17. јун ЗБОРНИЦА
16:30
1 Милојевић Ника клавир 
2 Прелевић Коста клавир, гитара, флаута
3 Булатовић Бобан виолина
4 Павловић Маша виолина
5 Аврамовић Милош хармоника
6 Вејиновић Урош хармоника
7 Ђокић Вук хармоника
8 Јовановић Душан хармоника
10 Орелић Михаило хармоника
11 Радман Радмановац хармоника
12 Станковић Алекса хармоника

18:00
15 Ђогановић Нађа гитара, клавир, флаута 
16 Лукић Софија гитара, флаута
17 Лучић Данило хармоника, виолончело, гитара
18 Маричић Софија клавир, виолончело, флаура
19 Марјановић Елена кларинет
20 Марков Виктор хармоника
21 Првановић Милица клавир, гитара
22 Радонић Денис клавиравир, виолина, флаута
23 Узелац Симона гитара
24 Цветковић Скоко Ана клавиравир, гитара

ПРИЈЕМНИ ОМШ - УСМЕНИ ДЕО субота 15.06.

СОБА 19

11.00
1 Проле Софија флаута 
2 Милојевић Ника клавир
3 Прелевић Коста клавир, гитара, флаута
4 Булатовић Бобан виолина
5 Павловић Маша виолина

11.30
6 Аврамовић Милош хармоника 
7 Вејиновић Урош хармоника
8 Ђокић Вук хармоника
9 Јовановић Душан хармоника
10 Марков Виктор хармоника

12.00
11 Орелић Михаило хармоника 
12 Радман Радмановац хармоника
13 Станковић Алекса хармоника
14 Пауновић Симона играоница
15 Томић Софија играоница

OMŠ Pismeni deo 14.06.2019 i 17.06.2019

16:30h

1 Бибић Уна

2 Влајић Јулијана

3 Граси Никола

4 Грба Емил

5 Драгин Катарина

6 Зорић Ива

7 Јовановић Анка

8 Јовановић Страхиња

9 Кнежевић Јана

10 Марковић Лана

 

18:00h

11 Марковић Ленка

12 Николић Владан

13 Ранчић Сташа

14 Ратковић Борис

15 Ровчанин Емилија

16 Савић Ана

17 Станковић Лена

18 Станковић Нада

19 Томић Јован

20 Цветковић Денис


17.ЈУН 2019. 

18:00h

1 Поповић Лана

2 Луковић Дуња

3 Јовић Азра

4 Јаковљевић

5 Јаћимовић Дарва

6 Мутавџић Светозар

7 Ровчанин Емилија

8 Пребирачевић Ива

9 Живановић Арсеније

10 Станковић Хана

11 Милекић Ивана

12 Кочовић Јелена

Muzička škola Dr Vojislav Vučković
Kondina 6, 11000 Beograd
Tel/fax: 011 3241-169