Raspored za školsku 2021/22.

ŠESTOGODIŠNJA NIŽA ŠKOLA  

Razred Predmet Dan Vreme Soba Profesor
I solfeđo ponedeljak četvrtak 09.50-10.35 09.50-10.35 7 Neda Bogdanović
I solfeđo utorak petak 14.00-14.45 14.00-14.45 7 Neda Bogdanović
I solfeđo utorak petak 17.35-18.20 17.35-18.20 7 Neda Bogdanović
I solfeđo ponedeljak četvrtak 14.00-14.45 14.00-14.45 6 Biljana Jelić
I solfeđo ponedeljak četvrtak 18.25-19.10 18.25-19.10 6 Biljana Jelić
I solfeđo sreda subota 09.50-10.35 09.50-10.35 6 Biljana Jelić
I solfeđo utorak petak 08.50-09.35 08.50-09.35 6 Slađana Torbica
I solfeđo sreda subota 15.50-16.35 15.50-16.35 6 Slađana Torbica
I solfeđo sreda subota 18.25-19.10 18.25-19.10 6 Slađana Torbica
II solfeđo ponedeljak četvrtak 10.40-11.25 10.40-11.25 6 Ana Bogdanović
II solfeđo utorak petak 16.40-17.25 16.40-17.25 6 Ana Bogdanović
II solfeđo ponedeljak četvrtak 15.50-16.35 15.50-16.35 13  
II solfeđo ponedeljak četvrtak 17.35-18.20 17.35-18.20 13  
II solfeđo sreda subota 11.35-12.20 11.35-12.20 13  
II solfeđo utorak petak 10.40-11.25 10.40-11.25 7 Goran Rajković
II solfeđo sreda subota 14.00-14.45 14.00-14.45 7 Goran Rajković
II solfeđo sreda subota 16.40-17.25 16.40-17.25 7 Goran Rajković
III solfeđo ponedeljak četvrtak 08.50-09.35 08.50-09.35 7 Neda Bogdanović
III solfeđo utorak petak 16.40-17.25 16.40-17.25 7 Neda Bogdanović
III solfeđo ponedeljak četvrtak 17.35-18.20 17.35-18.20 6 Biljana Jelić
III solfeđo sreda subota 10.40-11.25 10.40-11.25 6 Biljana Jelić
III solfeđo utorak petak 10.40-11.25 10.40-11.25 6 Slađana Torbica
III solfeđo sreda subota 14.00-14.45 14.00-14.45 6 Slađana Torbica
III solfeđo sreda subota 16.40-17.25 16.40-17.25 6 Slađana Torbica
IV solfeđo ponedeljak četvrtak 11.35-12.20 11.35-12.20 6 Ana Bogdanović
IV solfeđo utorak petak 14-14.45 14-14.45 6 Ana Bogdanović
IV solfeđo ponedeljak četvrtak 14.00-14.45 14.00-14.45 7 Mirjana Nedeljković
IV solfeđo sreda subota 08.50-09.35 08.50-09.35 7 Mirjana Nedeljković
IV solfeđo utorak petak  11.35-12.20 11.35-12.20 7 Goran Rajković
IV solfeđo sreda subota 14.50-15.35 14.50-15.35 7 Goran Rajković
IV solfeđo sreda subota 15.50-16.35 15.50-16.35 7 Goran Rajković
IV hor sreda 15.50-17.25 Sala Valentina Suđić
IV hor četvrtak 15.50-17.25 Sala Valentina Suđić
IV hor petak 09.50-11.25 Sala Valentina Suđić
IV hor subota 12.30-14.00 Sala Valentina Suđić
V solfeđo ponedeljak četvrtak 10.40-11.25 10.40-11.25 7 Neda Bogdanović
V solfeđo utorak petak 14.50-15.35 14.50-15.35 7 Neda Bogdanović
V solfeđo ponedeljak četvrtak 14.50-15.35 14.50-15.35 6 Biljana Jelić
V solfeđo sreda subota 11.35-12.20 11.35-12.20 6 Biljana Jelić
V solfeđo utorak petak 12.25-13.10 12.25-13.10 6 Slađana Torbica
V solfeđo sreda subota 17.35-18.20 17.35-18.20 6 Slađana Torbica
V hor sreda 15.50-17.25 Sala Valentina Suđić
V hor četvrtak 15.50-17.25 Sala Valentina Suđić
V hor petak 09.50-11.25 Sala Valentina Suđić
V hor subota 12.30-14.00 Sala Valentina Suđić
VI solfeđo ponedeljak četvrtak 09.50-10.35 09.50-10.35 6 Ana Bogdanović
VI teorija ponedeljak 08.50-09.35 6 Ana Bogdanović
VI solfeđo utorak petak 14.50-15.35 14.50-15.35 6 Ana Bogdanović
VI teorija utorak 15.50-16.35 6 Ana Bogdanović
VI solfeđo ponedeljak četvrtak 14.50-15.35 14.50-15.35 7 Mirjana Nedeljković
VI teorija ponedeljak 15.50-16.35 7 Mirjana Nedeljković
VI solfeđo sreda subota 10.40-11.25 10.40-11.25 7 Mirjana Nedeljković
VI teorija sreda 09.50-10.35 7 Mirjana Nedeljković
VI solfeđo utorak petak 08.50-09.35 08.50-09.35 7 Goran Rajković
VI teorija utorak 09.50-10.35 7 Goran Rajković
VI solfeđo sreda subota 17.35-18.20 17.35-18.20 7 Goran Rajković
VI teorija sreda 18.25-19.10 7 Goran Rajković
VI hor sreda 15.50-17.25 Sala Valentina Suđić
VI hor četvrtak 15.50-17.25 Sala Valentina Suđić
VI hor petak 09.50-11.25 Sala Valentina Suđić
VI hor subota 12.30-14.00 Sala Valentina Suđić

ČETVOROGODIŠNJA NIŽA ŠKOLA

Razred Predmet Dan Vreme Soba Profesor
I solfeđo ponedeljak četvrtak 11.35-12.20 11.35-12.20 7 Neda Bogdanović
I solfeđo utorak petak 16.40-17.25 16.40-17.25 7 Neda Bogdanović
II solfeđo ponedeljak 14.00-14.45 14.50-15.35 13 Maja Milosavljević
III solfeđo subota 12.25-13.10 13.10-13.55 13 Maja Milosavljević
III hor sreda 15.50-17.25 Sala Valentina Suđić
III hor četvrtak 15.50-17.25 Sala Valentina Suđić
III hor petak 09.50-11.25 Sala Valentina Suđić
III hor subota 12.30-14.00 Sala Valentina Suđić
IV solfeđo subota 09.50-10.35 10.40-11.25 13 Maja Milosavljević
IV teorija subota 08.50-09.35 13 Maja Milosavljević
IV hor sreda 15.50-17.25 Sala Valentina Suđić
IV hor četvrtak 15.50-17.25 Sala Valentina Suđić
IV hor petak 09.50-11.25 Sala Valentina Suđić
IV hor subota 12.30-14.00 Sala Valentina Suđić

SREDNJA  ŠKOLA – I RAZRED  

Razred Predmet Dan Vreme Soba Profesor
I1 solfeđo utorak petak 09.50-10.35 09.50-10.35 6 Slađana Torbica
I2 solfeđo utorak petak 11.30-12.15 11.35-12.20 6 Slađana Torbica
I3 solfeđo sreda  subota 14.50-15.35 14.50-15.35 6 Slađana Torbica
I1 harmonija utorak četvrtak 08.50-09.35 08.00-08.45 13 Radmila Slavković
I2 harmonija utorak četvrtak 12.20-13.05 09.50-10.35 13 Radmila Slavković
I3 harmonija sreda  petak 14.00-14.45 18.35-19.20 13 Radmila Slavković
I1 etnomuzikologija sreda 15.50-16.35 13 Radmila Slavković
I2 etnomuzikologija četvrtak 08.50-09.35 13 Radmila Slavković
I hor četvrtak subota 19.15-20.45 10.45-12.15 Sala Valentina Suđić

SREDNJA  ŠKOLA – II RAZRED  

Razred Predmet Dan Vreme Soba Profesor
II1 solfeđo ponedeljak četvrtak 15.50-16.35 15.50-16.35 6 Biljana Jelić
II2 solfeđo ponedeljak četvrtak 16.40-17.25 16.40-17.25 6 Biljana Jelić
II3 solfeđo sreda subota 08.50-09.35 08.50-09.35 6 Biljana Jelić
II4 solfeđo sreda subota 12.25-13.10 12.25-13.10 6 Biljana Jelić
II1 harmonija ponedeljak četvrtak 14.50-15.35 14.50-15.35 19 13 Zorica Makević
II2 harmonija sreda petak 09.50-10.35 09.50-10.35 19 13 Zorica Makević
II3 harmonija utorak četvrtak 11.30-12.15 12.25-13.10 13 Radmila Slavković
II4 harmonija sreda petak 14.50-15.35 17.45-18.30 13 Radmila Slavković
II1 muzički oblici ponedeljak 08.50-09.35 19 Zoran Petrović
II2 muzički oblici utorak 14.00-14.45 19 Zoran Petrović
II3 muzički oblici četvrtak 08.50-09.35 19 Zoran Petrović
II4 muzički oblici petak 18.35-19.20 19 Zoran Petrović
II1 istorija muzike utorak petak 12.25-13.10 08.50-09.35 19 Marina Kovačević
II2 istorija muzike sreda četvrtak 16.40-17.25 14.00-14.45 19 Marina Kovačević
II1 muzički instrumenti sreda 17.35-18.20 13 Radmila Slavković
II2 muzički instrumenti četvrtak 10.40-11.25 13 Radmila Slavković
II1 etnomuzikologija sreda 18.25-19.10 13 Radmila Slavković
II2 etnomuzikologija četvrtak 11.35-12.20 13 Radmila Slavković
II hor četvrtak subota 19.15-20.45 10.45-12.15 Sala Valentina Suđić

SREDNJA  ŠKOLA – III RAZRED  

Razred Predmet Dan Vreme Soba Profesor
III1 solfeđo ponedeljak četvrtak 12.25-13.10 12.25-13.10 6 Ana Bogdanović
III2 solfeđo ponedeljak četvrtak 13.10-13.55 13.10-13.55 6 Ana Bogdanović
III3 solfeđo utorak petak 17.35-18.20 17.45-18.30 6 Ana Bogdanović
III4 solfeđo utorak petak 18.25-19.10 18.35-19.20 6 Ana Bogdanović
III1 harmonija ponedeljak četvrtak 14.00-14.45 14.00-14.45 19 13 Zorica Makević
III2 harmonija ponedeljak četvrtak 16.40-17.25 15.50-16.35 19 Zorica Makević
III3 harmonija sreda petak 08.50-09.35 08.50-09.35 19 13 Zorica Makević
III4 harmonija sreda petak 12.35-13.20 10.40-11.25 19 13 Zorica Makević
III1 muzički oblici utorak 16.40-17.25 19 Zoran Petrović
III2 muzički oblici četvrtak 11.35-12.20 19 Zoran Petrović
III3 muzički oblici četvrtak 12.25-13.10 19 Zoran Petrović
III4 muzički oblici petak 17.45-18.30 19 Zoran Petrović
III1 kontrapunkt sreda 13.30-15.00 19 Valentina Suđić
III2 kontrapunkt četvrtak 17.35-19.10 7 Valentina Suđić
III3 kontrapunkt petak 11.35-13.10 13 Valentina Suđić
III4 kontrapunkt subota 08.50-10.35 19 Valentina Suđić
III1 istorija muzike utorak petak 08.50-10.35 09.50-10.35 19 Marina Kovačević
III2 istorija muzike sreda četvrtak 15.00-16.30 14.50-15.35 19 Marina Kovačević
III1 etnomuzikologija utorak 10.40-11.25 13 Radmila Slavković
III2 etnomuzikologija petak 16.55-17.40 13 Radmila Slavković
III hor četvrtak subota 19.15-20.45 10.45-12.15 Sala Valentina Suđić

SREDNJA  ŠKOLA – IV RAZRED  

Razred Predmet Dan Vreme Soba Profesor
IV1 solfeđo ponedeljak četvrtak 16.40-17.25 15.50-16.35 7 Mirjana Nedeljković
IV2 solfeđo sreda subota 11.45-12.30 09.50-10.35 7 Mirjana Nedeljković
IV3 solfeđo sreda subota 12.35-13.20 11.35-12.20 7 Mirjana Nedeljković
IV1 harmonija ponedeljak četvrtak 15.50-16.35 17.35-18.20 19 Zorica Makević
IV2 harmonija sreda petak 10.55-11.40 11.35-12.20 19 Zorica Makević
IV3 harmonija sreda petak 11.45-12.30 13.10-13.55 19 Zorica Makević
IV1 muzički oblici ponedeljak četvrtak 09.50-10.35 09.50-10.35 19 Zoran Petrović
IV2 muzički oblici utorak petak 14.50-15.35 15.50-16.35 19 Zoran Petrović
IV3 muzički oblici utorak petak 17.45-18.30 14.00-14.45 19 Zoran Petrović
IV1 kontrapunkt ponedeljak četvrtak 10.40-11.25 10.40-11.25 19 Zoran Petrović
IV2 kontrapunkt utorak petak 15.50-16.35 16.40-17.25 19 Zoran Petrović
IV3 kontrapunkt utorak petak 18.30-19.15 14.50-15.35 19 Zoran Petrović
IV1 istorija muzike utorak 10.40-12.20 19 Marina Kovačević
IV2 istorija muzike sreda 17.35-19.10 19 Marina Kovačević
IV1 nacionalna istorija muzike četvrtak 16.40-17.25 19 Zorica Makević
IV2 nacionalna istorija muzike petak 12.25-13.10 19 Zorica Makević
IV1 etnomuzikologija utorak 09.50-10.35 13 Radmila Slavković
IV2 etnomuzikologija sreda 16.40-17.25 13 Radmila Slavković
IV hor četvrtak subota 19.15-20.45 10.45-12.15 Sala Valentina Suđić
Muzička škola Dr Vojislav Vučković
Kondina 6, 11000 Beograd
Tel/fax: 011 3241-169